Rok se s rokem sešel a již tradičně jsme vyrazili se všemi třemi odděleními školní družiny "otevřít" lesní studánku.Ve čtvrtek 28. 5. prošel městem Hrob náš průvod s královničkou a jejími pomocnicemi v čele až k nedaleké studánce v lese. Nejprve zazněla recitace známé básně Lesní studánka, následovalo několik veselých písní, aby mohla naše královna slavnostně studánku "otevřít". A co bylo pak? Úklid okolí, do kterého se s velkým nadšením pustili všichni přítomní. Kdo měl nářadí, využil ho, jiní si vystačili holýma rukama. S dobrým pocitem, že jsme pro naši oblíbenou studánku udělali něco užitečného, jsme se poté vydali zpět do družiny. Už teď víme, že se příští rok u studánky znovu rádi sejdeme.
Fotografie z této akce si můžete prohlédnout v galerii.