Ve čtvrtek 28. 5. jsme se opět setkali s našimi budoucími prvňáčky a jejich rodiči. Účast byla téměř 100% a atmosféra skvělá, za což všem přítomným děkujeme. Budoucí školáci prošli celou školní budovu a zažili přitom dost zábavy. Rodiče vyslechli důležité informace k nástupu svých dětí do školy a zapsali si významné datum 1. 9. 2026, kdy jejich ratolesti začnou povinnou školní docházku. Některé děti nám prozradily, že mají již připravené aktovky a že se do školy už moc těší. Však my na ně také. Několik fotografií si můžete prohlédnout ve fotogalerii.