Vystoupení našeho pěveckého sboru při příležitosti oslav Dne matek proběhlo tentokrát v menším obsazení, protože část členů tráví čas ve škole v přírodě. Přesto děti předvedly skvělý výkon a všechny naše zpěvačky si zaslouží velkou pochvalu za své nasazení i radost ze zpěvu.
V repertoáru zaznělo několik lidových písní, ke kterým se s chutí přidali i naši senioři. Závěrečnou píseň obohatil doprovod na vozembouch, který vlastnoručně vyrobili žáci 5. ročníku. Atmosféra celého vystoupení byla velmi milá a srdečná, za což seniorům děkujeme.
Těšíme se na Hrobské slavnosti, kde činnost našeho pěveckého sboru v tomto školním roce slavnostně završíme.