Přespolní běh 2023

tilulovkaV úterý 26. září se žáci naší školy zúčastnili přespolního běhu, který se konal v teplickém lesoparku. ZŠ Hrob reprezentovalo celkem 24 žáků rozdělených do čtyř kategorií podle věku a pohlaví. Nejmladší žáci museli zdolat trať dlouhou 1,5km a naše družstvo se v této kategorii umístilo na krásném 8. místě. Pro mladší žákyně si organizátoři přichystali také trať v celkové délce 1,5 km. Děvčata se rovněž umístila na krásném 8. místě. Mladší žáci, kteří se minulý rok umístili „na bedně“, běželi 2km a i tento rok velmi úspěšně. V celkovém součtu týmu z toho byla vysněná bronzová medaile. Na starší žáky čekal 3 km okruh a chlapci skončili na 11 místě. Poděkování patří všem zúčastněným a hlavně  organizátorům. Těšíme se na další ročníky a jiné meziškolní závody a soutěže.

Složení družstev

Nejmladší žáci: Hudský Šimon, Cháb D, Temkovič Jan, Dančo Roman, Štěpán Jakub, Votruba Jan

Mladší žákyně: Příhodová Michaela, Dančová Tereza, Ptáčková Maria, Otcová Michaela, Denková Valentýna, Mašková Magda

Mladší žáci: Borovička Jakub, Novák Jan, Kantořík Jiří, Kraus Michal, Hudský Tobiáš, Kosinský Jan

Starší žáci: Jáchim Jiří, Račkovič Lukáš, Malík Matyáš, Kuchařík Tomáš, Dlouhý Radek, Hejl Jan

Projekty Ústeckého kraje

Projekty Ústeckého kraje

Programy EU

Programy EU

Účastníme se projektů

Účastníme se projektu EU Peníze školám